Fraxis duo - laser frakcyjny

 

Fraxis duo - laser frakcyjny

FRAXIS DUO łączy laser CO2 z technologią mikroigłowej frakcyjnej fali radiowej dla uzyskania optymalnych wyników w zabiegach redukujących blizny i oznaki fotostarzenia. Laser frakcyjny CO2 pozwala na intensywną stymulację poprzez nagrzanie powierzchniowych warstw skóry a radiofrekwencja mikroigłowa zapewnia nagrzanie większych obszarów i wprowadzenie ciepła do głębszych warstw. Wzajemnie uzupełniające się efekty mogą zachęcić lekarzy do połączenia obu technologii w skutecznym leczeniu z różnych wskazań. Tak samo jak inne produkty marki Ilooda, także ten to urządzenie sprawdzone, gwarantujące najwyższą efektywność i łączące ją z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

 

Opis

Poprzez wykorzystanie dwóch metod i różnych trybów pozwalają lekarzom na łatwy wybór najskuteczniejszego trybu i metody w zależności od różnych przypadków skórnych dla wszystkich rodzajów skóry dostarczając energię do żądanych warstw skóry bez uszkadzania otaczających tkanek, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pacjentowi.

Skojarzenie tych dwóch metod terapeutycznych pozwala na leczenie wszystkich typów skóry oraz maksymalną elastyczność leczenia w szerszym zakresie zwiększając jego efektywność i redukując efekty uboczne. Terapia skojarzona może być skutecznym i lepszym wyborem dla leczenia rozstępów z powodu zarówno efektywnej przebudowy skóry, jak usunięcie powierzchniowych warstw naskórka.

Badania histopatologiczne wykazują intensywną powierzchniową stymulację fibroblastów po użyciu lasera CO2, natomiast po użyciu frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej średnią i głęboką stymulację fibroblastów. 

 

Fraxis - Zalety

Przyjazny użytkownikowi ekran dotykowy 10,4” w pełnym kolorze pomaga lekarzowi w łatwym wyborze optymalnych parametrów a ramię przegubowe z przeciwwagą zapewniają precyzję pracy w każdej pozycji umożliwiając łatwe umiejscowienie promienia i redukując zmęczenie lekarza do minimum.

FRAXIS DUO to system 2 w 1, który łączy laser CO2 z radiofrekwencją mikroigłową dla uzyskania maksymalnej elastyczności zabiegów od naprawy efektów fotostarzenia, przez redukcję blizn, po redukcję rozstępów. Taki system o podwójnej funkcjonalności umożliwia rozszerzenie usług dla pacjentów bez potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu.

 

Fraxis - Efekty

 

 

Fraxis - Badania
 

 

Specyfikacja:
Moc lasera 30W, 175mJ
Długość fali 10 600 nm (TEM00)
Moc lasera Do 30 W (Do 175 mJ)
Długość impulsu 20-5 000 µs
Overlap 1 – 10 razy
Rozmiar piksela ≥ 100 mikrometrów
Dystans 0,1 – 2,0 mm
Obszar zabiegowy 1 x 1 – 20 x 20 mm
Liczba pikseli Do 40 401
Powtarzalność 0,2 – 2 Sek./Pojedynczo
Normalna głowica (opcja) 0,2, 0,3, 0,5, 0,7, 0,9, 1,1, 1,3 mm

Prezentacja