LunarICE - cryo rf

 

LunarICE - cryoelektroporacja

Lunar ICE to unikalne połączenie trzech technologii CRYO: liftingującej terapii zimnem, bipolarnych - chłodzących fal radiowych oraz wprowadzania w skórę preparatów aktywnych za pomocą zjawiska krioelekrtroforezy. W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C pozwala na przenikanie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry niemal 20 krotnie większe niż w tradycyjnych metodach. Ponadto za pomocą silnie chłodzącego systemu Fal Radiowych Lunar ICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych.

 

LunarICE - Doskonała synergia terapii 

CRYO LIFT

W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C polega na bezpośrednim obkurczeniu naczyń oraz zwiększeniu mikrokrążenia poprzez zjawisko szoku termicznego. Ponadto zimno wpływa na tak zwany efekt pompowania, czyli skurczy i rozkurczy naczyń krwionośnych, dzięki czemu komórki skóry zostają silnie dotlenione.  Efekt liftingu, jaki uzyskujemy po przeprowadzeniu zabiegu specjalną głowicą, widoczny jest natychmiast dzięki silnemu ujędrnieniu skóry, zwiększeniu jej sprężystości i napięcia. Skutkiem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy.

CRYO RF

Innowacyjny zabieg CRYO RF wykorzystuje połączenie bipolarnych fal radiowych oraz terapii zimnem w celu zwiększenia intensywności zabiegu. System bipolarnych fal radiowych wykorzystany w urządzeniu LunarICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych. Zabiegi CRYO RF są bezpieczne i bezbolesne dzięki kontaktowej głowicy chłodzącej do -20°C, która pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wyższych temperaturach nie powodując poparzeń i sprawiając, że zabieg jest bardzo komfortowy. Prądy RF wysokiej częstotliwości selektywnie ogrzewają tkankę na różnych głębokościach powodując przerwanie niektórych połączeń sieciowych kolagenu, dzięki czemu kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu nawet do 65%. Po zabiegu dochodzi do ponownego utworzenia kolagenu, zwiększenia aktywności fibroblastów co powoduje natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry i odnowy komórkowej.

CRYO ELEKTROPORACJA

Wtłaczanie substancji aktywnych w urządzeniu LunarICE możliwe jest dzięki wykorzystaniu zjawiska krioelektroforezy. Metoda ta umożliwia przenikanie zimna wgłąb skóry oraz skuteczny transport substancji aktywnych do jej głębszych warstw. O ile podczas tradycyjnych zabiegów krioelektroforezy przenikanie wynosi 5-10%, w zabiegach LunarICE wynosi ono 80-90%. Jest to najskuteczniejsza metoda wtłaczania substancji za pomocą zimna. Indywidualnie dopasowany poziom temperatury oraz natężenie przepływy prądu niskiej częstotliwości pozwala na efektywne wykorzystanie serum i maksymalizację efektów zabiegu. Wybór preparatu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta i uzależniony jest on oczekiwanych rezultatów zabiegu.

 

LunarICE - Zastosowanie:

 • Lifting skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Aktywacja kolagenu
 • Poprawa owalu twarzy
 • Modelowanie sylwetki
 • Wtłaczanie substancji aktywnych
 • Wygładzenie skóry
 • Ujędrnienie
 • zwiększenie mikrokrążenia
 • silne dotlenienie – efekt pompowania
 • tworzenie mikrokanałów
 

LunarICE - Zasada działania:

 

 

LunarICE - Badania:

 

Prądy nieskiej częstotliwości
Częstotliwość 0.5~10KHz
Elektroda MONO POLARNA
Intensywność 45Vp
Czas trwania impulsu 50us~1,000us
Ciepło 1 ~ 3 Poziom
  1 : 30-35 C, 2 : 36-40 C, 3: 41-45 C
Cold 1~4 Poziom
  1 : 20~10 C, 2 : 10~0 C, 3 : 0 - -10 C, 4 : -10 - - 20C
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
 
Prądy wysokiej częstotliwości
Częstotliwość 1MHz
Elektroda BI POLARNA
Intensywność 300Vp
Moc Max 75W
Czas trwania impulsu 0 ~ 150
Zimno 1~4 Poziom
  (1 : 20~10 C, 2 : 10~0 C, 3 : 0~-10 C, 4 : -10~-20 C
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz

.