Symphony - platforma

 

Symphony - Kompletne rozwiązania w zabiegach estetycznych

Platforma zabiegowa Symphony jest synergicznym połączeniem technologii 915nm lasera diodowego, RF i IR przeznaczonym do liftingu twarzy, odnowy skóry i stymulacji fibroblastów. Traktuje skórę bezpiecznie i skutecznie wykorzystując mocne strony wysokiej częstotliwość bipolarnych RF, diodowego lasera i IR. Symphony jest urządzeniem high-tech pozwalającym w szybki sposób osiągnąć porządane rezultaty bez efektów ubocznych. Frakcyjny diodowy laser 915nm w połączeniu z falami radiowymi może przekazać energię do głębokich warstw skóry i podnieść temperaturę w tkankach o 15°C, nawet do 65°C, dzięki czemu pozwala na przebudowę kolagenu, redukcję zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy. Światło IR 550~2400nm Infra Red Light jest łagodnie wchłaniane do 4mm w głąb skóry, dzięki czemu możliwe jest silne napięcie i lifting skóry osiągane szybko i bez bólu. Dodatkowo platforma zabiegowa Symphony może zostać rozszerzona o laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia oraz zamykania naczyń.

 

Symphony - Diodowy Laser + RF + IR synergiczne Techologie

Platforma Symphony łączy technologię RF (Bipolar RF) + Laser Diode (Laser diodowy) + podczerwień (IR) i w sposób synericzny dostarcza energię do skóry.

RF Bipolar + 915nm Laser Diode

Dostarcza energię cieplną do skóry właściwej i stymuluje przebudowę kolagenu i elastyny. Jest skuteczna w terapii przeciwtądzikowej, zmniejszania porów i wydzielania sebum.

RF Bipolar + podczerwień IR

Dostarcza energię cieplną głęboko do skóry właściwej. Dzięki przebudowie kolagenu prowadzi do liftingu i napięcia skóry, a także pozwala redukować zmarszczki.

 

Symphony - Zalety platformy

Połączone Energie

Zabiegi High Tech wykonywane za pomocą platformy Symphony wykorzystują synergiczne połączenie najsilniejszych technologii, dzięki czemu efekty terapeutyczne zabiegu są zmaksymilizowane

Bezpieczny i Bezbolesny

W porównaniu do innych metod zabiegi wykonywane urządzeniem Symphony są proste i łatwe. Ponado nie wymagają znieczulenia, są bezbolesne dzięki specjalnej głowicy chłodzącej nie narażają Klienta na dyskomfort

Krótki Czas Zabiegowy

Zabieg wykonany plaformą Symphony zajmuje jedynie 10-30min na okolicę

Kompletne rozwiązania

Platfoma Symphony pozwala na wykonywanie zabiegów bezoperacyjnego liftingu, odnowy skóry, redukcji zmarszczek, ale także doskonale radzi sobie z trądzikiem, rozszerzoymi porami, przebarwieniami i nadmiernym wydzielaniem sebum. Dodatkowo platformę można rozszerzyć o głowicę do trwałego usuwania owłosienia oraz zamykania naczyń.

Bez powikłań

Symphony dzięki zastosowaniu kontaktowej głowicy chłodzącej minimalizuje niepożądane efekty uboczne, takie jak przebarwienia, oparzenia itd.

Opłacalne

Symphony to zastowowanie diodowego laseera, fal radiowych RF oraz IR Infra Red w jednym urządzeniu.

 

Symphony -Zastosowanie:

  • Lifting twarzy
  • Zaostrzenie owalu
  • Redukcja zmarszczek
  • Leczenie trądziku
  • Zmniejszanie porów
  • Odnowa skóry
  • Usuwanie włosów (opcja)
  • Zamykanie naczyń (opcja)
 

Symphony -Zasada działania:

 

 

Symphony - Badania:

 

Lifting Laser IR
Długość fali 915nm Długość fali 550~2400nm
Laser do 50J/cm2    
RF energia do 150J/cm2 RF energia  150J/cm2
Wielkość plamki 12 x 15mm Wielkość plamki 12 x 15mm
Powtórzenie do 2Hz  Powtórzenie 1-2Hz
Czas impuslu 325ms(Max) Czas impuslu 350ms(Max)
Chłodzenie skóry 2℃ Chłodzenie skóry 2℃
 
Frakcyjny  Laser
Długość fali 915nm
Laser do 100J/cm2
RF energia do Up to 150J/cm2
Wielkość plamki 6 x 5mm
Powtórzenia do 2Hz
Czas impulsu 250ms(Max)
Chłodzenie skóry 2℃