Vikini - diodowy

 

Vikini - laser diodowy

VIKINI to laser diodowy z certyfikacją FDA o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do120J/cm2. Laser Vikini o mocy 600 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 625 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dodatkowo urządzenie jako jedyne posiada innowacyjny tryb pracy DP2, który pozwala na usuwanie również jasnych i cienkich włosów. Vikini ma wysoki wskaźnik pokrycia z rozmiarem pola zabiegowego 12x11mm. Laser posiada medyczną certyfikację.

 

Vikini - Skuteczne i bezpieczne trwałe usuwanie owłosienia 

VIKINI jest laserem diodowym o wysokiej mocy przeznaczonym do trwałego usuwania włosów. W laserze diodowym VIKINI zastosowano długość fali 808nm, co pozwala na bezpieczą i stabilną pracę w szerokim zakresie, na wszystkich typach skóry. Trzy różne tryby impulsów pozwalając na przeprowadzanie zabiegów niezależnie od rodzaju włosa i fototypu skóry. Wysoka 600W moc skraca czas pracy, zapewniając wysoką wydajność.

VIKINI ma wysoki wskaźnik pokrycia z dużym rozmiarem plamki 12x11mm i wysoką częstotliwości powtarzania do 10 Hz (tryb FDP), do 3 Hz (tryb DP). W porównaniu do innych laserów diodowych dostępnych na rynku, laser VIKINI jako jedyny posiada innowacyjny tryb pracy DP2, dzięki czemu posiada możliwość usuwania jasnych i cienkich włosów. Kontaktowa, szafirowa głowica chłodząca zapewnia idealne chłodzenie, niemniej jednak aby zwiększyć komfort pacjenta podczas zabiegu urządzenie można wyposażyć w dodatkową głowicę CRYO.

Opcjonalnie VIKINI można rozszerzyć o głowicę 940nm, co powoli na przeprowadzacie zabigów zabiegów liftingujących, przeciwzmarszczkowych i napinających skórę.

 

Vikini - Zalety lasera diodowego

Bezpieczeństwo

Laser VIKINI o długości fali 808 nm dociera do skóry właściwej, gdzie jest

absorbowane przez melaninę. Energia jest przekształcana w ciepło, które efektywnie uszkadza mieszki włosowe, bez naruszenia sąsiadującej tkanki. Długość fali 808 nm jest najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną długością przez melaninę. Laserem diodowym VIKINI można pracować nawet na ciemnej skórze.

Bez bólu

Zabiegi są szybkie i bezbolesne dzięki unikalnemu systemowi chłodzenia kontaktowej, szafirowej  głowicy oraz krótkiemu impulsowi. Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w zewnętrzą głowicę CRYO, która rewelacyjnie sprawdza się zarówno przed przystąpieniem do zabiegu oraz w terapii pozabiegowej.

Skrócony czas zabiegu

Duża wielkość okienka zabiegowego 12x11 mm umożliwia szybkie i precyzyjne przeprowadznie zabiegu. Dodatkowo system pracy FDP (Fast Delivery Pulse) pozwala na przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni w bardzo krótkim czasie.

Różnorodne aplikacje

Trzy różne tryby pracy DP1,DP2 i FDP zapewniają efektywne przeprowadzanie zabiegów. Każdy moduł dopsowany jest do koloru skóry i włosa zapewnia regulowaną liczbę impulsów potrzebną do znisczenia mieszka włosowego bez uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Tryb DP2 przeznaczony jest do usuwania jasnych włosów.

 

Vikini -Zastosowanie:

  • Usuwanie włosów
  • Lifting skóry
  • Redukcja zmarszczek
 

 

Vikini -Badania:

  

Laser Diodowy typu High power CW Laser Diode
Moc lasera 808 nm Max 600W
940 nm Max 360W (opcja)
Energia lasera 120J/cm2
Długość fali 808nm, 940nm (opcja)
Wielkość okienka 12 x 11 mm
Czas impulsu 625ms
Częstotliwość powtarzania 1-10Hz
Tryb pracy FDP, DP1,DP2
Chłodzenie Wodne (-5°C)
Przewodnik optyczny Szafirowy

.