Epilia RF - diodowy


Epilia - laser diodowy

EPILIA RF to laser diodowy z radiacją o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do 60J/cm2 oraz energii RF do 150J/cm2. Laser Epilia o mocy 320 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 350 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzania zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dużym atutem lasera Epilia RF jest wielkość pola zabiegowego 12x11mm, która pozwala na dokładność przeprowadzenia zabiegu, a jednocześnie ogranicza czas trwania zabiegu. Laser posiada medyczną certyfikację CE. 

 

Epilia - Perfekcyjna depilacja laserem diodowym z radiacją

Innowacyjne połączenie dwóch technologii umożliwia trwałe usuwanie włosa z jeszcze większą precyzją. W odróżnieniu od systemów bazujących jedynie na energii lasera, Epilia jest kombinacją systemu energii światła lasera diodowego oraz energii prądu RF, dzięki czemu pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry.

Laser Epilia pozwala wykorzystywać stosunkowy niski poziom wiązki energii laserowej do trwałego niszczenia mieszka włosowego i jego macierzy, bez naruszania sąsiadującej tkanki.

 

Epilia - Trwała depillacja niezależna od barwy włosa 

System Epilia wykorzystuje najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną przez melaninę długość fali 808nm. W laserze diodowym z radiacją Epilia czas trwania impulsu laserowego do 350ms jest na tyle długi, aby dokładnie zniszczyć mieszek włosowy, a jednocześnie wystarczająco krótki, aby ograniczyć zjawisko przenoszenia ciepła do otaczającej mieszek włosowy tkanki, co mogłoby spowodować powstanie przebarwień lub odbarwień skóry. Szafirowa głowica chłodząca do 2°C. zapewnia odpowiednią ochronę warstwy naskórka, a także eliminuje ból pacjenta, zapewniając zarówno komfort jak i ochronę. Dodatkowo system pracy FDP (Fast Delivery Pulse) pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością powtórzeń do 10 Hz.

 

Epilia - Zalety lasera diowego 

Mniej bólu

Szafirowa głowica chłodząca zapewnia odpowidnią ochronę naskórka oraz komfort pacjenta podczas zabiegu.

Bezpieczeństwo

Wprowadzenie przepływu prądu RF, który nie jest uzależniony od zawartości melaniny w skórze, wzmacnia efekt działania światła laserowego, a także pozwala na przeprowadzanie zabiegów bez żadnych zagrożeń na wszystkich typach skóry. To pozwala na użycie mniejszej ilości energii laserowej, w celu osiągnięcia skutecznego trwałego zniszczenia macierzy włosa, która odpowiedzialna jest za jego wzrost.

Dokładność

Odpowiednie skupienie wiązki laserowej zapobiega utracie i rozproszeniu energii i zapewnia precyzyjnie dotarcie do mieszka włosowego.

Szybki zabieg

System pracy FDP (Fast Delivery Pulse) pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością powtórzeń do 10 Hz.

 

Epilia - Zastosowanie:

  • Trwała depilacja
  • Lifting skóry
  • Redukcja zmarszczek
  • Zmniejszenie porów
 

Epilia - Zasada działania

 

 

    

 

 

 

 

 

 

Epilia - Badania
Zakres światła 808nm
Moc lasera 320W
Energia lasera 60 J/cm2
Energia RF 150 J/cm2
Wielkość plamki 12 x 11 mm
Częstotliwość powtarzania laser 10Hz, laser + RF 3 Hz
Czas trwania impulsu 350ms
Waga 45 kg
Wymiary 32 x 45 x 86
Zasilanie 220V
Gwarancja 24 miesiące

.