Secret RF - frakcyjny rf

 

Secret RF - Mikroigłowy rf frakcyjny

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie Secret oparte jest na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł. Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry.

Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,5 do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia i odmłodzenia skóry oraz redukcji zmarszczek.

Secret RF jest nowatorskim urządzeniem do redukcji rozstępów. Po nakłuciu do 3,5mm Secret RF wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstanie nowego kolagenu dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny, czyli w rozstępie. Daje to bardzo silny bodziec termiczny i mechaniczny stymulujący fibroblasty. W ten sposób rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać.

Nowatorska metoda koagulacji frakcyjnej Secret RF pozwala trwale zlikwidować gruczoły potowe w okoliach pach, co daje możliwość zlikwidowania lub zminimalizowania pocenia. Zabiegi Secret RF to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura destrukcji gruczołów potowych. Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych na różnych głębokościach skóry, z różną częstotliwością i powtórzeniami w przedziale od 0,5 mm do 3,5 mm. Każdy zabieg usuwa część gruczołów potowych dlatego już po pierwszym zabiegu mozna zaobserwować znaczną redukcję pocenia.

 

Secret RF - Zalety Mikroigłowego Systemu Frakcyjnego RF

Bez bólu i bez okresu rekonwalescencji

Precyzyjnie kontrolowana energia RF dostarczana jest tylko do żądanych obszarów skóry, dostosowując głębokość wstrzeliwanych igieł od 0,5 do 3,5 mm. Zabiegi wykonywane urządzeniem Secret chronią skórę przed oparzeniem, znacznie zmniejszając bolesność zabiegu i skracając czas gojenia, a jednocześnie pozwalają na pracę na parametrach niedostępnych dla dotychczasowych urządzeń osiągając spektakularne efekty.

Optymalna termoliza

Idealna odległość między igłami na matrycy zabiegowej pozwala na zastosowanie bipolarnych fal radiowych w obszarach docelowych, prowadząc do równomiernej koagulacji bez ryzyka zakłócenia energii spowodowanego przez nakładanie się fal radiowych w bliskiej odległości.

Precyzja i bezpieczeństwo

Matryca zabiegowa, na której umieszczone są igły jest jednorazowa, po każdym zabiegu powinna być niszczona. Dodatkowym atutem jest funkcja zmiany światła w głowicy, która na każdym kroku przeprowadzania zabiegu pozwala lekarzowi śledzić procedurę leczenia zwiększając jego bezpieczeństwo.

Szybka i wygodna obsługa

10,4 calowy ekran dotykowy posiada różne tryby kontroli, dzięki czemu jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Wszystkie parametry ustawiane są automatycznie po wyborze odpowiednich zaleceń, ale również mogą być dopasowywane indywidualnie.

 

Secret RF - Zastosowanie:

Zabiegi Secret na twarz
  • Bezoperacyjny lifting twarzy
  • Redukcja zmarszczek
  • Odmładzanie skóry
  • Usuwanie blizn
  • Odnowa skóry
Zabiegi Secret na ciało
  • Leczenie rozstępów
  • Usuwanie blizn
  • Rogowacenie mieszkowe
  • Leczenie nadpotliwości pach
 

Secret RF - Zasada działania

 

Secret RF - Badania


 

Mikroigłowy System Frakcyjnego RF
Max. Moc 20W ± 20%
RF częstotliwość 2MHz ± 20%
Intensywność 0 - 100 Poziom (co 10)
Powtórzenia     0,2 / 0,5 / 1 / 2sec / Pojedyńczy
Grubość igieł 0.3 mm
Matryca z igłami 25 igieł (5x5), 7.8mmx7.8mm / pitch 1.95mm (Standard)
16 igieł (4x4), 7.8mmx7.8mm / pitch 2.6 (Opcja)
Powierzchnia działania 1cm x 1cm
Głębokość wyjścia igły 0.5 - 3.5 (co 0.1)
Emisja RF 50ms - 950ms
Moc elektryczna 100  240VAC, 50 / 60Hz, 220VA under
Monopolarny RF
Max. Moc 50W ± 20%
RF częstotliwość 2MHz ± 20%
RF elektroda Mono polar
Powtórzenia CW
RF wielkość elektrody 15

.