Sprawdź jak wyjątkowo bezpieczne i profesjonalne są urządzenia i sprzęt kosmetyczny marki Ilooda!

Nasze urządzenia kosmetyczne to wyspecjalizowane maszyny, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie dowolnego zabiegu w oparciu o najnowsze dokonania w świecie kosmetologii i dermatologii. Sprzęt kosmetyczny dobraliśmy tak, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta, a odpowiedni jego dobór to owoc naszej długoletniej praktyki i doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się opiniami i artykułami dostępnymi w mediach, które potwierdzają profesjonalizm i niezawodność marki Ilooda!

PRODUKTY

Fraxis - frakcyjny

Image 01

FRAXIS CO2 to ablacyjny laser frakcyjny ze skanerem o długości fali 10600 nm i natężeniu energii od 0,7 do 175 mJ. Fraxis wyposażony jest w dwie głowice: frakcyjną i chirurgiczną. Ten zaawansowany technologicznie system z wysoką mocą 30 W posiada metalową tubę z USA, która gwaratuje dużą wydajność urządzenia. Precyzyjną i bezpieczną pracę zapewnia odpowiednia wielkość plamki w głowicy frakcyjnej równa 100 mikronów, w głowicy chirurgicznej odpowiednio 300 i 500 mikronów dla długości ogniska F50/F100mm. Fraxis wyposażony jest w tryb pracy Ultra Pulse od 20-5000us, dzięki czemu pozwala indywidualnie dopasować czas trwania impulsu. Laser posiada medyczną certyfikację.

Fraxis duo - laser frakcyjny

Image 01

FRAXIS DUO łączy laser CO2 z technologią mikroigłowej frakcyjnej fali radiowej dla uzyskania optymalnych wyników w zabiegach redukujących blizny i oznaki fotostarzenia. Laser frakcyjny CO2 pozwala na intensywną stymulację poprzez nagrzanie powierzchniowych warstw skóry a radiofrekwencja mikroigłowa zapewnia nagrzanie większych obszarów i wprowadzenie ciepła do głębszych warstw. Wzajemnie uzupełniające się efekty mogą zachęcić lekarzy do połączenia obu technologii w skutecznym leczeniu z różnych wskazań. Tak samo jak inne produkty marki Ilooda, także ten to urządzenie sprawdzone, gwarantujące najwyższą efektywność i łączące ją z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Epilia RF - diodowy

Image 01

EPILIA RF to laser diodowy z radiacją o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do 60J/cm2 oraz energii RF do 150J/cm2. Laser Epilia o mocy 320 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 350 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzania zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dużym atutem lasera Epilia RF jest wielkość pola zabiegowego 12x11mm, która pozwala na dokładność przeprowadzenia zabiegu, a jednocześnie ogranicza czas trwania zabiegu. Laser posiada medyczną certyfikację CE. 

Vikini - diodowy

Image 01

VIKINI to laser diodowy z certyfikacją FDA o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do120J/cm2. Laser Vikini o mocy 600 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 625 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dodatkowo urządzenie jako jedyne posiada innowacyjny tryb pracy DP2, który pozwala na usuwanie również jasnych i cienkich włosów. Vikini ma wysoki wskaźnik pokrycia z rozmiarem pola zabiegowego 12x11mm. Laser posiada medyczną certyfikację.

Iris - naczyniowy

Image 01

IRIS to diodowy laser naczyniowy typu green laser o długości fali 532 nm i 940 nm. Jego szerokie zastosowanie pozwala na leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Dwie głowice o różnych długościach fali zapewniają doskonałe efekty zabiegowe zarówno w leczeniu małych, powierzchniowych naczyń, jak i naczyń o większej średnicy położonych głębiej. Dodatkowo IRIS może być wyposażony w głowicę frakcyjną o długości fali 532 nm. Dużym atutem lasera Iris jest łatwe dostosowanie rozmiaru plamki zabiegowej: 0.7, 1.2, 2.0, 2.8 mm, bez konieczności zmiany końcówki. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

Symphony - platforma

Image 01

Platforma zabiegowa Symphony jest synergicznym połączeniem technologii 915nm lasera diodowego, RF i IR przeznaczonym do liftingu twarzy, odnowy skóry i stymulacji fibroblastów. Traktuje skórę bezpiecznie i skutecznie wykorzystując mocne strony wysokiej częstotliwość bipolarnych RF, diodowego lasera i IR. Symphony jest urządzeniem high-tech pozwalającym w szybki sposób osiągnąć porządane rezultaty bez efektów ubocznych. Frakcyjny diodowy laser 915nm w połączeniu z falami radiowymi może przekazać energię do głębokich warstw skóry i podnieść temperaturę w tkankach o 15°C, nawet do 65°C, dzięki czemu pozwala na przebudowę kolagenu, redukcję zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy. Światło IR 550~2400nm Infra Red Light jest łagodnie wchłaniane do 4mm w głąb skóry, dzięki czemu możliwe jest silne napięcie i lifting skóry osiągane szybko i bez bólu. Dodatkowo platforma zabiegowa Symphony może zostać rozszerzona o laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia oraz zamykania naczyń.

Secret RF - frakcyjny rf

Image 01

Nowatorska metoda koagulacji frakcyjnej Secret RF pozwala trwale zlikwidować gruczoły potowe w okoliach pach, co daje możliwość zlikwidowania lub zminimalizowania pocenia. Zabiegi Secret RF to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura destrukcji gruczołów potowych. Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych na różnych głębokościach skóry, z różną częstotliwością i powtórzeniami w przedziale od 0,5 mm do 3,5 mm. Każdy zabieg usuwa część gruczołów potowych dlatego już po pierwszym zabiegu mozna zaobserwować znaczną redukcję pocenia.

LunarICE - cryo rf

Image 01

Lunar ICE to unikalne połączenie trzech technologii CRYO: liftingującej terapii zimnem, bipolarnych - chłodzących fal radiowych oraz wprowadzania w skórę preparatów aktywnych za pomocą zjawiska krioelekrtroforezy. W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C pozwala na przenikanie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry niemal 20 krotnie większe niż w tradycyjnych metodach. Ponadto za pomocą silnie chłodzącego systemu Fal Radiowych Lunar ICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych.