LASER DIODOWY- EKSPERT W DZIEDZINIE DEPILACJI LASEROWEJ

Medycyna estetyczna nie od dziś korzysta z zalet, jakie oferuje laser diodowy. Najczęstszym zastosowaniem tego typu laserów jest trwałe usuwanie włosów. Lasery diodowe są bezpieczne, ponieważ nie naruszają sąsiadujących tkanek, a także gwarantują komfortowy i bezbolesny zabieg dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia. Znajdujący się w naszej ofercie laser Vikini jako jedyny wśród modeli dostępnych na rynku posiada innowacyjny tryb pracy DP2, dzięki czemu daje możliwość usuwania nawet jasnych i cienkich włosków.

PRODUKTY

Epilia RF - diodowy

Image 01

EPILIA RF to laser diodowy z radiacją o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do 60J/cm2 oraz energii RF do 150J/cm2. Laser Epilia o mocy 320 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 350 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzania zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dużym atutem lasera Epilia RF jest wielkość pola zabiegowego 12x11mm, która pozwala na dokładność przeprowadzenia zabiegu, a jednocześnie ogranicza czas trwania zabiegu. Laser posiada medyczną certyfikację CE. 

Vikini - diodowy

Image 01

VIKINI to laser diodowy z certyfikacją FDA o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do120J/cm2. Laser Vikini o mocy 600 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 625 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dodatkowo urządzenie jako jedyne posiada innowacyjny tryb pracy DP2, który pozwala na usuwanie również jasnych i cienkich włosów. Vikini ma wysoki wskaźnik pokrycia z rozmiarem pola zabiegowego 12x11mm. Laser posiada medyczną certyfikację.