LASER FRAKCYJNY - NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE Z SZEROKIM ZASTOSOWANIEM

Laser frakcyjny to wysokiej klasy urządzenie służące m.in. do trwałej regeneracji skóry, intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu oraz usuwania zmian skórnych. Niezawodnym narzędziem chirurgicznym jest laser frakcyjny CO2, który może być stosowany w bardzo szerokim spektrum schorzeń skórnych z niezwykle wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Lasery frakcyjne działają na zasadzie wytwarzania strumienia impulsów o mikroskopijnej średnicy rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej.

PRODUKTY

Fraxis - frakcyjny

Image 01

FRAXIS CO2 to ablacyjny laser frakcyjny ze skanerem o długości fali 10600 nm i natężeniu energii od 0,7 do 175 mJ. Fraxis wyposażony jest w dwie głowice: frakcyjną i chirurgiczną. Ten zaawansowany technologicznie system z wysoką mocą 30 W posiada metalową tubę z USA, która gwaratuje dużą wydajność urządzenia. Precyzyjną i bezpieczną pracę zapewnia odpowiednia wielkość plamki w głowicy frakcyjnej równa 100 mikronów, w głowicy chirurgicznej odpowiednio 300 i 500 mikronów dla długości ogniska F50/F100mm. Fraxis wyposażony jest w tryb pracy Ultra Pulse od 20-5000us, dzięki czemu pozwala indywidualnie dopasować czas trwania impulsu. Laser posiada medyczną certyfikację.

Epilia RF - diodowy

Image 01

EPILIA RF to laser diodowy z radiacją o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do 60J/cm2 oraz energii RF do 150J/cm2. Laser Epilia o mocy 320 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 350 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzania zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dużym atutem lasera Epilia RF jest wielkość pola zabiegowego 12x11mm, która pozwala na dokładność przeprowadzenia zabiegu, a jednocześnie ogranicza czas trwania zabiegu. Laser posiada medyczną certyfikację CE. 

Vikini - diodowy

Image 01

VIKINI to laser diodowy z certyfikacją FDA o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do120J/cm2. Laser Vikini o mocy 600 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 625 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dodatkowo urządzenie jako jedyne posiada innowacyjny tryb pracy DP2, który pozwala na usuwanie również jasnych i cienkich włosów. Vikini ma wysoki wskaźnik pokrycia z rozmiarem pola zabiegowego 12x11mm. Laser posiada medyczną certyfikację.

Iris - naczyniowy

Image 01

IRIS to diodowy laser naczyniowy typu green laser o długości fali 532 nm i 940 nm. Jego szerokie zastosowanie pozwala na leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Dwie głowice o różnych długościach fali zapewniają doskonałe efekty zabiegowe zarówno w leczeniu małych, powierzchniowych naczyń, jak i naczyń o większej średnicy położonych głębiej. Dodatkowo IRIS może być wyposażony w głowicę frakcyjną o długości fali 532 nm. Dużym atutem lasera Iris jest łatwe dostosowanie rozmiaru plamki zabiegowej: 0.7, 1.2, 2.0, 2.8 mm, bez konieczności zmiany końcówki. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

Symphony - platforma

Image 01

Platforma zabiegowa Symphony jest synergicznym połączeniem technologii 915nm lasera diodowego, RF i IR przeznaczonym do liftingu twarzy, odnowy skóry i stymulacji fibroblastów. Traktuje skórę bezpiecznie i skutecznie wykorzystując mocne strony wysokiej częstotliwość bipolarnych RF, diodowego lasera i IR. Symphony jest urządzeniem high-tech pozwalającym w szybki sposób osiągnąć porządane rezultaty bez efektów ubocznych. Frakcyjny diodowy laser 915nm w połączeniu z falami radiowymi może przekazać energię do głębokich warstw skóry i podnieść temperaturę w tkankach o 15°C, nawet do 65°C, dzięki czemu pozwala na przebudowę kolagenu, redukcję zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy. Światło IR 550~2400nm Infra Red Light jest łagodnie wchłaniane do 4mm w głąb skóry, dzięki czemu możliwe jest silne napięcie i lifting skóry osiągane szybko i bez bólu. Dodatkowo platforma zabiegowa Symphony może zostać rozszerzona o laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia oraz zamykania naczyń.

Secret RF - frakcyjny rf

Image 01

Nowatorska metoda koagulacji frakcyjnej Secret RF pozwala trwale zlikwidować gruczoły potowe w okoliach pach, co daje możliwość zlikwidowania lub zminimalizowania pocenia. Zabiegi Secret RF to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura destrukcji gruczołów potowych. Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych na różnych głębokościach skóry, z różną częstotliwością i powtórzeniami w przedziale od 0,5 mm do 3,5 mm. Każdy zabieg usuwa część gruczołów potowych dlatego już po pierwszym zabiegu mozna zaobserwować znaczną redukcję pocenia.

LunarICE - cryo rf

Image 01

Lunar ICE to unikalne połączenie trzech technologii CRYO: liftingującej terapii zimnem, bipolarnych - chłodzących fal radiowych oraz wprowadzania w skórę preparatów aktywnych za pomocą zjawiska krioelekrtroforezy. W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C pozwala na przenikanie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry niemal 20 krotnie większe niż w tradycyjnych metodach. Ponadto za pomocą silnie chłodzącego systemu Fal Radiowych Lunar ICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych.