EKSPERCI

Dr. Juri Kirsten

Dermatolog, Klinika Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, Berlin, Niemcy
Image 01

Wprowadzono wiele metod na zapobieganie starzeniu się skóry, ale SECRET RF jesttechnologią idealną do odmłodzenia skóry. Stosując kontrolowaną fale radiową bezpośrednio do odpowiedniej głębokości otrzymujemy spektakularny efekt. Długość igły w zakresie od 0,5 mm do 3,5 mm pozwala stosować szeroki zakres leczenia. Ponadto, regulacja natężenia energii RF umożliwia leczenie na różnych obszarach ciała.

Dr. Joshua Berkovitz

Dyrektor Centrum Estetycznego Wimpole, Londyn, Anglia
Image 01

Najnowsze techniki odmładzania skóry powodują spore zamieszanie wśród pacjentów i lekarzy. Najpierw był laser frakcyjny potem technolgia HIFU. Teraz nadszedł czas SECRET RF, który łączy skuteczną technologię mikronakłuwania z technologią fali radiowej w celu stymulowania nowego kolagenu. Według mnie to nasjkuteczniejsza obecnie technologia liftingu skóry.

Dr Shahid Javaid Akhtar

Dermatolog
Image 01

Uważam, że Fraxis jest kluczowym, bardzo użytecznym urządzeniem dla mojej kliniki, które dało duże wsparcie mojej praktyce. Zdecydowanie polecam to urządzenie wszystkim moim kolegom.

Dr. Michael NaouriDermatolog

Dermatolog
Image 01

Laser Fraxis® CO2 jest urządzeniem stosowanym w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa zabiegów przeprowadzanych na zmianach niezłośliwych (łagodnych) oraz w zakresie rentowności zabiegów estetycznych. Zaletą lasera Fraxis® CO2 jest jego niezawodność, wytrzymałość i moc związana z tubą emitującą fale radiofrekwencyjne.

Dr Csilla Novak

Image 01

Radiofrequency therapy is the most recent addition to skin rejuvenation and is receiving a lot of attention in the media. Secret RF Needling is at the very peak of RF technologies, combining both skin needling and precise transmission of RF energy into the dermis producing an effect on collagen more akin to fractionated laser, but without the discomfort and down time. I am excited to add Secret RF Needling to the range of therapies that I offer for skin rejuvenation. As with all treatments that I prescribe, the strategy is tailored to the individual to achieve the best results.

Dr. Achilleas Chantes

Chirurg plastyczny, Klinika Chirurgii Plastycznej, Saloniki, Grecja
Image 01

Prof. Shahid Javaid

Dermatolog, Uniwersytet Medyczny, Punjab, Pakistan
Image 01

DrJae-We Cho

Dermatolog, Uniwersytet Medyczny Keimyung, Daegu, Korea Południowa
Image 01

Dr. Zdenko Zamboj

Chirurg plastyk, Bellezza Centrum Chirurgii Plastycznej, Bratysława, Słowacja
Image 01