Creative Ilooda

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Swoją pozycje na rynku zawdzięcza wieloletniej współpracy z dystrybutorami na całym świecie. Crative Ilooda to firma, którą cechuje najwyższa jakość produktów oparta na bogatym doświadczeniu oraz na precyzyjnych badaniach. Naukowe badania prowadzone przez wielu lekarzy są podstawą do tworzenia najnowszych technologii oraz poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Jakość i wysoki standard

Produkty marki Ilooda są gwarancją najwyższej jakości podzespołów, które są selektywnie dobierane do każdego urządzenia, w taki sposób, aby gwarantować najwyższy stardard zabiegów oraz zapewnić najlepsze rezultaty. Doskonała znajomość wymagań rynku, procedur tworzenia technologii oraz aspekty związane z zachowaniem nowoczesnego designu pozwalają na stworzenie urządzeń na najwyższym poziomie.

Innowacyjność i wyjątkowość

Urządzenia marki Ilooda cieszą się uznaniem na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania oraz tradycyjne technologie wykorzystujące optymalne parametry zapewniają wyjątkowość każdego produktu. Misją firmy jest zapewnienie najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.

 

IFApro - wyłączny dystrybutor ILOODA w Polsce